Oyuncu Bilgisayarları Arasında Son Teknoloji

Merhaba arkadaşlar bugun her gamer’ın sahip olmak isteyeceği  MSI Aegis’i inceleyeceğiz. Gücünü Intel’in 7. nesil Core işlemcilerinden ve NVIDIA 1000 serisi ekran kartlarından alan en yeni donanıma sahip oyuncu bilgisayarlarından biri olan Aegis 3 VR7RC, dolu özellikleri ile sizlere her oyunda ve uygulamada en yüksek performansı sağlıyor.

Intel Core i7-7700 işlemcisi sayesinde bütün oyunlarda ve tasarım uygulamalarında yüksek performans sunan MSI Aegis, 3,6 GHz normal, 4,2 GHz de Turbo Boost hızında çalışıyor. Intel’ın sunduğu 8 Mb önbellek sayesinde performans daima üst seviyede tutuluyor. Intel işlemcisinin sağladığı diğer bir özellik de ana işlemciye eşlik eden Intel B250 yongası gelişmiş bağlanabilirlik ve sistem yönetimi özellikleri ile size büyük esneklik tanımlamış oluyor. 2.400 MHz hızında çalışan 8 GB DDR4 bellek dilerseniz 32 GB’a kadar artırılabiliyor.

Msi-aegis-3-ercan-er-yan

MSI, bu bilgisayarda kendi üretimi olan bir NVIDIA ekran kartı kullandı. GeForce GTX 1060 Gaming 6 GB model bu ekran kartı güncel tüm oyunlarda size en iyi kalitede kesintisiz oyun keyfıi sunuyor. Yüksek video belleği sayesinde yüksek oranda keskinliği yumuşatma gibi görüntü iyileştirme yeteneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

 

Hafıza (Depolama) oyuncuların önem verdiği diğer bir özellik. MSI bunun için 128 GB SSD ayırmış durumda bunun içinde işletim sistemi, oyunlar ve uygulamalar var. Diğer verileriniz için 1 TB klasik sabit disk yer alıyor. Bu şekilde sistem hızlı bir şekilde çalışırken geri kalan daha yavaş çalışsada sıkıntı olmayacak verilerinize ulaşabiliyorsunuz.msi-aegis-3-ercan-er-arka

Çevre birimleri ve bağlantı konusunda da  Aegis 3 VR7RC modeli gayet dolu. Killer E2500 gigabit ağ bağlantısı ve oyunlardaki gecikme sürelerini ortadan kaldırıyor ve ağ performansını  artırıyor. Kablosuz bağlantı için ise  Intel’in çift bant destekli Wireless AC 3168 yongası kullanılıyor. 7.1 ses desteği sunan bu bilgisayarda Nahimic tarafından sunulan ses geliştirme teknolojisine de sahip. Silet Strom Cooling 2 ile soğutulan sistem yüksek performansı sürekli kılmak için tasarlanmış.

Son zamanların en çok beklenen oyunlarından olan For Honor bu bilgisayarla birlikte olarak hediye olarak veriliyor. Oyun konusunda ciddi beklentileri olan, harici bağlantılardan feragat etmek istemeyen ve performanstan ödün vermeyen kullanıcılar için tasarlanan MSI Aegis 3 VR7RC, oyunlarda sizi eğlendirmeye ve yüksek performansa hazır.  Bir başka paylaşımda görüşmek üzere.

Cevap Yazın

Lütfen görüşlerinizi belirtiniz
Lütfen isminizi yazınız