2014 yılında mobil cihazlar için yapılan Flappy Bird, oyun dünyasında büyük yankı uyandırmıştı. Bağımlılık ve hırs yaratan yapısıyla herkesi mobil cihazlara kilitlemeyi başaran Flappy Bird daha sonra yayından belirli sebepler yüzünden kaldırılmıştı. Flappy Bird’ün geliştiricisi Vietnamlı Dong Nguyen, Flappy Bird’ü, insanların boş zamanlarında kafalarını dağıtması için geliştirdiğini belirtmiş ve bağımlılık yapan bir oyunu istemeden geliştirdiğini, bunun kendisi için de felakete dönüştüğünü dile getirmişti. Oyunun yapımcısı geçen ayın sonlarına doğru  Swing Copters 2’yi indirmeye sunmuştu. Bu oyunun üzerinden çok geçmeden Flappy Birds’ün geliştirici yeni bir oyuna daha imza attı. iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak yayınlanan Ninja Spinki Challenges isimli oyun, Flappy Birds’te olduğu gibi hem oldukça zorlayıcı hem de bağımlılık yaratan  yapıya sahip.
Ninja Spinki Görseli
Japonya merkezli oyun geliştiricisi  Obokaidem iş birliğinde geliştirilen oyun süreli oynanış yapısıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Bir ninja olmak için çeşitli eğitimleri tamamlamanız gereken oyunda 6 adet mini oyun ve toplamda 30 bölüm yer alıyor. 6 adet mini oyunun tamamlanmasının ardından oyunda daha zorlayıcı bölümler karşımıza çıkıyor.  Daha önceki oyunlarda olduğu gibi reflekslerini kullanacağız yapımın iOS ve Android versiyonlarını haberin devamında yer alan bağlantı linkleri üzerinden indirebilirsiniz.
Ninja Spinki Challenges!!

Boyutu 19 mb olan bu oyun her 2 platformda(IOS – Android) ücretsiz her app gibi reklamlardan kazancını sağlamaya çalışıyor. İndirin pişman olmayacaksınız.

Cevap Yazın

Lütfen görüşlerinizi belirtiniz
Lütfen isminizi yazınız