Samsung S8 ve S8+

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S8, 29 Martta New York’ta düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacak. Ancak S8’e ait pek çok görüntü şimdiden ortaya çıkmış durumda. Akıllı telefonun iki farklı versiyonu ile kullanıcılarının karşısına çıkacağı da uzun süredir konuşulanlar arasında yer alıyor.

Samsung’un S8 modelinde 5.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olması bekleniyor. S8+ adını taşıması oldukça muhtemel görünen modelinde ise 6.2 inç boyutunda bir ekranın bulunması bekleniyor. Slash Leaks tarafından paylaşılan yeni fotoğraflarda S8 ve S8+’ı yan yana görmek de mümkün oluyor.

Galaxy S8 ve S8+ Sızan Fotolar

5.7 inç ekrana sahip olduğu tahmin edilen S8 modeli fotoğrafta soldaki model. Bu cihazın ekran boyutunun 2016’nın kötü talihli telefonu Galaxy Note 7 ile aynı olduğunu hatırlatalım. 6.2 inç ekranlı S8+’ın boyutları ise standart S8’in yanında göz alıcı ve etkileyici olduğu aşikar. Paylaşılan fotoğrafta ekranı açık olan S8+’ın sanal ana ekran tuşunu da görmek mümkün oluyor.

Galaxy S8 ile ilgili pek çok özellik şimdiden biliniyor

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonuna dair dedikodular, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 7’nin geri çağırılmasıyla birlikte artmaya başlamıştı. Dedikoduların ardından sızıntıların da ortaya çıkmasıyla birlikte S8’in pek çok yönü resmi duyuru öncesinde keşfedilmişti. Yine de, bu durum Samsung’un 29 Martta düzenleyeceği etkinlikte teknoloji dünyasını şaşırtacak özellikler açıklamasının beklenmesini engellemiyor. Hala beklediğimiz bir çok yenilik var. Çünkü Samsung Galaxy Note 7’de yapmış oldukları hata pahalıya mal oldu ve sektörü diğer firmalara bıraktılar ne kadar A serisi ile bu açığı kapamaya çalışsa da kapayamadı. Bundan dolayı S8 ve S8+ modelleri ile telefon piyasasına damga vurmak isteyeceklerini düşünüyorum.

Cevap Yazın

Lütfen görüşlerinizi belirtiniz
Lütfen isminizi yazınız