Google play ve app store’un yaptığım incelemelere göre en zor oyunu Angry Bird tarzında bir oyun olan Swing Copters 2. 

Swing Copters 2

Swing Copters 2Swing Copters 2 öncelikle çok basit bir oynama mantığına sahip arkadaşlar. Oyun bize 1 tane Spinki Falling adında bir karakter ile oyuna başlatıyor. Oyunumuzda toplam 15 karakter bulunuyor ve her karakterin kendilerince küçük hikayelerini yapmışlar çok da güzel olmuş. Oyunun mantığı basit demiştim ekranın herhangi bir noktasına bastığınızda gittiği yönün tersine giden bir karakterimiz var yani her bastığınızda yönü değişiyor ve haritada verilen boşluklardan geçmeye çalışıyorsunuz. Her geçtiğiniz boşluktan 1 puan alıyorsunuz. Aldığınız puanlara göre size bronz, gümüş, altın ve platin madalyalar veriyor. Bu madalyaları topladıkça yeni karakterlerimiz açılıyor. Puan sıralaması şöyle 10-20 arası puanlar bronz 20-30 arası gümüş 30-40 arası altın 40 dan sonraki puanlar platin madalya kazanıyorsunuz.

Swing Copters 2 çok sinir edici bir oyun ama bu tür oyunlar da hırslıysanız tam size göre bir oyun. Ben 20 gündür oynamaktayım ve çok keyif alıyorum. Benim favori karakterim Fabi Crasher en yüksek skorumu da onunla yaptım yukarıdaki resimde göründüğü gibi 40 puan yapabildim.

Oyun Videosu

Oyunu tanıtmak adına bir video çektim videoyu izleyip nasıl bir oyun olduğu hakkında fikir edine bilirsiniz.

Bence hem ücretsiz hem keyifli ve her telefon türünde sorunsuz çalışan bir oyun deneyin derim iyi eğlenceler arkadaşlar bir başka uygulama tanıtımında görüşmek üzere.

Android için link : Swing Copters 2

Ios için link : Swing Copters 2

Cevap Yazın

Lütfen görüşlerinizi belirtiniz
Lütfen isminizi yazınız